* سلام دوستان.یک سری عکس جدید که امیدوارم تا حالا ندیده باشید و گزارشی از پشت صحنه دوخواهر را برایتان تهییه کردم.فیلم برداری این فیلم در شهر اصفهان صورت گرفته است که فکر کنم شهر مادری آقای کمیلی باشه! به امید اکران هر چه زود تر این فیلم در عید فطر.

گلزاری ها | GOLZARIHAA.BLOGFA.COM

 " ١٠ سکانس از فیلم دو خواهر "

به به آقای کلاهبردار!

١- ١۵ خرداد ساعت تقریبا ١٠ صبح در اصفهان گلزار هنوز نیامده و از بازیگران فقط الناز شاکردوست و حامد کمیلی حضور دارند چند نفر در حال گرفتن عکس و امضا هستند.

٢- تقریبا همه منتظر گلزار هستند ساعت ٣ است که یک بنز نقره ای از جلوی جمعیت رد شده و محمدرضا گلزار را در آن میبینیم که با گریمی کاملا متفاوت ظاهر میشود.

گلزاری ها | GOLZARIHAA.BLOGFA.COM

٣- گلزار به محض ورود به اتاق گریم میرود و همان جا برگه های سناریو را مرور میکند.

۴- جمعیت حاضر که میخواهند با او عکس بیندازند،منتظرند.آقای بانکی به گلزار ۵ دقیقه برای پاسخ به ابراز احساسات هواداران فرصت میدهد.

۵- اندکی بعد فیلمبرداری شروع میشود در این سکانس الناز شاکردوست و حامد کمیلی بیرون از مجتمع با هم حرف میزنند و شاکردوست به کمیلی میگوید:چرا دست از سرم برنمیداری؟من نامزد دارم!

۶- در این لحظه محمدرضا گلزار از مجتمع خارج میشود و حامد کمیلی میگوید:چه نامزد خوش تیپی!بعد رو به محمدرضا گلزار ادامه میدهد: به به آقای کلاهبردار!مینا الان داشت تعریفت را میکرد و الناز شاکردوست هم میگوید: بله الان داشتم تعریفت را میکردم.

٧- حامد کمیلی با گفتن یک آخی...به سوی محمدرضا گلزار حمله میکند! گلزار عقب میرود و الناز شاکردوست جلوی او آمده و میگوید اگه بهش دست بزنی و...کات!

٨- این سکانس دوبار گرفته شد و مورد رضایت کارگردان قرار گرفت.

گلزاری ها | GOLZARIHAA.BLOGFA.COM

٩- گلزار به داخل مجتمع رفته و مردم همگی دنبالش راه می افتند و در جواب این که برای این فیلم اکران خصوصی نمیگذارد میگوید:برای این فیلم؟این ۵ ماه دیگه تازه اکران میشه اگه خارج نباشم و ایران باشم حتما اکران خصوصی هم میذارم.

١٠- بعد از خروج از مجتمع گلزار به سمت ماشینش رفته و دختر بچه ٣.۴ ساله ای را که آنجا ایستاده بود میبوسد و برای استراحت به داخل اتومبیلش میرود.

گلزاری ها | GOLZARIHAA.BLOGFA.COM

تا آپ بعد خدا نگهدار ....

کپی از این مطلب آزاد می باشد

+ نوشته شده در  چهارشنبه یازدهم شهریور ۱۳۸۸ساعت 16:59  توسط بنیامین  |